Joi, 12 iunie 2014, orele 17,00, ne vedem la Antena 3, împreună cu Alessandra Stoicescu
This entry was posted
on miercuri, iunie 11th, 2014 at 11:45 pm and is filed under Economie.
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.
Both comments and pings are currently closed.
290 Responses to “Joi, 12 iunie 2014, orele 17,00, ne vedem la Antena 3, împreună cu Alessandra Stoicescu”
Pacala
Tembelici,mai degraba esti tu nazist decat eu comunist.
Eu si familia mea traim de multi ani intr-o tara capitalista si am muncit zeci de ani numai la privat.
In schimb basismul tau ordinar este mai rau chiar decat nazismul pentru romani.
Nazismul milita pentru suprematia Germaniei si distrugerea altor popoare pe cand Basismul militeaza pentru distrugerea Romaniei in favoarea Germaniei si Ungariei.
Eu sunt un patriot roman pe cand tu si prietenii tai securisti basisti sunteti niste javre,dusmanii inraiti ai Romaniei.
@Adam Mares,
exista o singura conditie,trebuie sa tii un PSD-ist de manasi in stanga ta si in dreapta ta.Ori astia fac nazuri cand e vorba de libewrali adevarati.Prefera liberalismul de stanga cel dinafara PNL.Deci e greu de intrunit conditiile pentru incantatie.Totusi adu lumanarile ,in caz ca nu iese ,punem de un priveghi a USL-ului!
O veste placuta pentru clanul mafiot de tembelici si o tema de sedinta de spiritism-procurorul sef Nitu ar putea sa interveni in dosarul Bercea-Basescu.
Succes la sedinta !
@Adam Mares,
Cu cine sa faci incantatie pentru invocarea “Spiritului USL”? http://radu-tudor.ro/deputat-psd-sunt-si-multi-dobitoci-in-psd/
Cum ar fi fost doamna Varga ministru PNL al Padurilor intre rechinii PSD?
Toata stima pentru doamna Pana ministru PSD al Padurilor.
Adam
Aşa cum unui orb nu îi poţi explica culorile decât prin simţul tactil cald-rece, unui surd nu îi poţi descrie muzica decât prin simţul tactil al vibraţiilor, tot aşa un om “normal” înţelege cu dificultate “paranormalul”. Aceştia (paranormalii) au dezvoltat un simţ în plus faţă de noi, normalii.
Totul este energie şi implicit vibraţie, chiar şi imaginarea unui gând.
Şi sunt demonstrate ştiinţific de ani buni: http://danbraneanu.files.wordpress.com/2013/09/dr-levon-mirahorian-pionier-c3aen-domeniul-parapsihologiei-practice-bt.pdf
@emi
Eu nu am zis ca nu exista oameni cu puteri paranormale, ci ca exista multi tampiti care cred ca, daca invata niste exercitii spirituale de pe taraba new age, au si puteri paranormale.
ps. Daca ar fi asa, eu eram mort de mult, la cati idioti ma “ucid” cu puterile lor “vrajitoresti”.
Adam, întotdeauna cel care cumpără en-gross primeşte preţ mai bun.
Nu poţi spune că şi consumatorii casnici consumă en-gross pentru că la ei variaţiile sunt foarte mari nu numai zi-noapte ci şi în funcţie de lună şi anotimp. Din moment ce nu există predictibilitate şi contract pe en-gross… e mai greu cu preţul favorizant.
Tocmai ăsta este paradoxul, puterile folosite în scop negativ duc la frecvenţe tot mai joase, instinctuale, animalice, şi practic scad din pricina utilizării în favoarea sentimentelor de joasă frecvenţă.
Îţi poţi creşte “puterile” doar utilizându-le în scopuri de înaltă frecvenţă, spirituale, adică tot ce ţine de dragoste şi respect pentru orice celulă care te înconjoară.
Adam,
Îmi cer scuze pentru că te-am deranjat!
În general cărţile sunt “vorbaria diareica si pompoasa” pe diverse teme, tu însă nu rezonezi cu tema. Greşeala mea că nu am evaluat corect interesul tău.
Acum e clar, acest scandal e dovada clara cum ca sefii SPP, STS, SRI, CSM, DNA, Parchetul General, DIICOT in toti acesti ani de cand Basinescu e presedinte au tinut si tin de sase tocmai ca Traian si Mircea cu fii si fiicele sa poata fura nestingheriti atat din averea statului dar si din averea persoanelor particulare fie ele chiar si clanuri interlope tiganesti. Morar, Kovesi, Haineala, Opris, Maior… sunt o parte din angajatii statului care au devenit in fapt locotenetii personali platiti din banii contribuabililor pentru a tine de sase mafiotului ajuns din pacate si presedinte de tara.
Articolul “Mandatul Presedintelui Romaniei in exercitiu urmeaza sa se incheie la 10 februarie 2015 (= 20 decembrie 2014 + 52 zile)” (I) – (VI), pe: http://ascunzisuri-constitutionale.eu
@emi
Nu m-ai deranjat, dar nu inteleg cum poti citi plicticoseniile alea. Si care e plusul de cunoastere sau de revelatie, fiindca sunt numai truisme, banalitati.
Cei 280.000 de euro cu care Ioana Basinescu a platit o parte din terenurile cumparate la Nana provin de la Bercea Mondial. De aceea Traian tace ca un peste in apa vis-a-vis de acest caz, el fiind chiar capul capilor escrocilor si bisnitarilor din Romania ajuns din pacate si presedinte de tara.
@VV
La modul general sunt incantat de evolutiile politice.Retragerea de la guvernare a fost o miscare geniala care a pus liberalii in centrul agendei publice ,PNL devenind placa turnanta a scenei politice cel putin pana la prezidentiale.
Rezultatul alegerilor a dus la un esec major al PMP si implicit al strategiei lui TB .M.Diaconu s-a dovedit un actor politic mai tare decat basescu,serviciile si sacul de bani investit in scopul supravietuirii politice a basistilor.
Sunt convins ca jocurile politice parsive prin care basistii incearca sa supravietuiasca intr-o modalitate oarecare prin asa zisa fuziune PNL-PDL cu implicarea basistilor din PPE vor suferi si ele un esec total.
Blaga presedintele “noului PNL” este o ipoteza ridicola.Numai cei mai cretini politicieni isi pot imagina ca electoratul liberal va vota o formatiune numita PNL in care Boc, Videanu, Berceanu, Macovei, Igas,Ialomiteanu etc vor ocupa pozitii de frunte si ca un candidat oarecare(Johannis sau altcineva) suspect ca il va numi pe “fosila politica” TB premier va primi votul simpatizantilor actualului PNL.
Un PNL cu aceste javre basiste in interior ar fi exact ca lupul din poveste imbracat in bunicuta .Pe cine cred ca vor putea pacali? Pe ei insisi se pacalesc acesti “tembelici”.
Modalitatea jalnica,ilegitima,nestatutara prin care Crin a incercat sa promoveze initiativele lui(bune la modul general) le condamna la esec si a dat legitimitate initiativei lui Tariceanu care initial nu avea sanse.
Exprimarea lui Norica Nicolai despre aceste “golanii” este edificatoare.
Eu o vad pe Norica un candidat puternic la congresul PNL.
“Meciurile” politice romanesti sunt mai interesante decat cele din Brazilia.
@VV
Tradatori ai PNL sunt cei care incalca flagrant Statutul Partidului
F. corecta pozitia d-lui Daniel Barbucare a aderat la grupul Tariceanu in baza art 16 din statutul PNL.El vrea sa ramana liberal in timp ce unii liberali vor sa-si schimbe doctrina politica prin parasirea ALDE din statut si aderarea nestatutara la PPE,ceeace dpdv statutar ireprezinta pierderea calitatii de membru PNL.Barbu respnge deturnarea abuziva a PNL spre o alta doctrina si alt partid( Popular).
Articolul 16
1) Calitatea de membru al Partidului Naţional Liberal se pierde prin:
c) aderarea la sau susţinerea publică a unui alt partid sau a unei alte doctrine politice;
@VV
Demisia d-lui Tariceanu a fost o greseala cu ocazia iesirii de la guvernare ,dar a devenit acum un gest vizionar legitim in lumina initiativelor ilegitime si nestatutare promovate de Crin si Johannis.
@tiberiu
Demisia lui Tariceanu a fost un act suicidar. Daca ramanea cu mintile acasa si nu imprastiate pe biroul lui Ponta, Tariceanu avea sansa sa redevina presedintele PNL. Dar asta arata totala lui lipsa de viziune si de intelegere a realitatii, precum si orbirea data de un ego gonflat, din care a disparut responsabilitatea fata de destinul acestui partid.
Cele mai importante lupte sunt cu noi insine, nu cu ceilalti. Tariceanu a pierdut aceasta lupta, dovedind un infantilism egoist si marsav.
adam
Baietica iti pierzi vremea debitand bazaconii.Inteleg ca ai sarcina de serviciu si te compatimesc pentru sarcina ingrata.
1)Doctrina liberala am vazut-o la lucru in perioada guvernarii Tariceanu 2007-2008
2)Doctrina pedista-basista am vazut-o la lucru in guvernarea BaSecu-Boc in 2010-2012
3)Doctrina PPE -ista am vazut-o la lucru la referendum in 2012 prin comportarea abuziva ,sfidatoare,antiromaneasca si antidemocratica a lui Barosso,Reading si Merkel.
Deci mai slabeste-ma !
Filip G.
Nici eu la varsta lui Adam nu aveam rabdare sa privesc in profunzimea lucrurilor. Adam nu pricepe ca de fapt concureaza cu el insusi. VV este doar “oglinda” in care se recunoaste partial…
@filip g
@emi
Cat de putin intelegeti si cat de putin ma cunoasteti! Daca as fi concurat cu VV, cum de mi-ar fi fost drag? De cate ori nu l-am laudat? De cate ori nu i-am aratat calitatile?
@Adam Mares.
pentru FANE!
Prin 92 mergeam l-a Bucuresti sa-mi fac prima proteza.In Gara de Nord era o asiatica,eu eram cu sotia.
-Draga sotie eu merg sa-i ating mana sa vad cum e pielea unei asiatice?!?
-E totusi o straina,cum interpreteaza gestul tau?
Bariera era cele 2 carje,cum era interpretat gestul meu?
Cu timpul am depasit multe bariere si prejudecati……..
Am avut totusi la scurt timp o satisfactie,am ajuns in bratele unor studente.Era prima proteza,invatam sa merg din nou .Eram un mutant cu carje si picioare.In nebunia mea voiam sa merg cu scarile rulante l-a metrou.Avand carjele sub brat la urcarea scarilor ,am fost aruncat pe spate in bratele unor studente.Multumesc si azi fetelor,au inteles faza si m-au ajutat sa trec peste penibilul moment.
Deci VV are multi ASI,multe admiratoare.Cum e un familist convins si un bun dipomat
@filip g
Sa fie sanatos! Eu vad mai mult decat altii/altele si iti spun absolut sincer ca nu-l invidiez deloc.
Pe mine nu m-a interesat niciodata numarul admiratoarelor, ci calitatea lor. Iar din acest punct de vedere, stau excelent.
Pacala
Tembelici,mai degraba esti tu nazist decat eu comunist.
Eu si familia mea traim de multi ani intr-o tara capitalista si am muncit zeci de ani numai la privat.
In schimb basismul tau ordinar este mai rau chiar decat nazismul pentru romani.
Nazismul milita pentru suprematia Germaniei si distrugerea altor popoare pe cand Basismul militeaza pentru distrugerea Romaniei in favoarea Germaniei si Ungariei.
Eu sunt un patriot roman pe cand tu si prietenii tai securisti basisti sunteti niste javre,dusmanii inraiti ai Romaniei.
@Tiberiu ,
cand facem o sedinta se spiritism cu incantatie pentru invocarea “Spiritului USL”?
@filip g
Vreau si eu sa particip la sedinta asta. Sa aduc lumanari?
Filip
Mai intai faceti voi o sedinta ,va lamuriti ca sunteti o gasca inepta de basisti “tembelici” si dupa ce va faceti mea culpa sa vorbiti cu mine.
@Adam Mares,
exista o singura conditie,trebuie sa tii un PSD-ist de manasi in stanga ta si in dreapta ta.Ori astia fac nazuri cand e vorba de libewrali adevarati.Prefera liberalismul de stanga cel dinafara PNL.Deci e greu de intrunit conditiile pentru incantatie.Totusi adu lumanarile ,in caz ca nu iese ,punem de un priveghi a USL-ului!
O veste placuta pentru clanul mafiot de tembelici si o tema de sedinta de spiritism-procurorul sef Nitu ar putea sa interveni in dosarul Bercea-Basescu.
Succes la sedinta !
http://www.ziare.com/stiri/justitie/inregistrari-audio-video-depuse-la-dna-de-avocatul-celui-care-l-a-santajat-pe-mircea-basescu-1304228
@papitzoias-tiberiu
Plangem cu lacrimi de crocodil familia Basescu. Ca si decesul USL, de altfel! Poate strangem si noi apa de-o piscina marina!
Pentru astazi am epuizat temele de dezbatere
@tiberiu
Tu te-ai epuizat de mult!
Pardon, revin, R. Tudor anunta pe surse ca DNA-Constanta intentioneaza sa ceara arestarea lui M.Basescu.
Sa fie intr-un Ceas Bun !
@Adam Mares,
Cu cine sa faci incantatie pentru invocarea “Spiritului USL”?
http://radu-tudor.ro/deputat-psd-sunt-si-multi-dobitoci-in-psd/
Cum ar fi fost doamna Varga ministru PNL al Padurilor intre rechinii PSD?
Toata stima pentru doamna Pana ministru PSD al Padurilor.
Tiberiu
Nu latra la mine, ca o faci degeaba. Linge-te linistit si alege-ti un idol socialist
Pacala
Linge tu securistii tai in c.. incaseaza-ti indemnizatia de postac basist si da sfaturi unor neisoraviti de teapa ta.
Erata
Da sfaturi unor tembelici de teapa ta
@VV
Cum comentati acest punct de vedere?
http://www.romaniacurata.ro/justificarile-ideologice-ale-unui-furt-de-sute-de-milioane-de-euro-fac-4647.htm
http://www.ziare.com/eugen-bejinariu/stiri-eugen-bejinariu/vice-psd-despre-ong-ul-lui-tariceanu-ar-putea-deveni-partid-dupa-modelul-pmp-poate-refacem-usl-1304257
Adam
Aşa cum unui orb nu îi poţi explica culorile decât prin simţul tactil cald-rece, unui surd nu îi poţi descrie muzica decât prin simţul tactil al vibraţiilor, tot aşa un om “normal” înţelege cu dificultate “paranormalul”. Aceştia (paranormalii) au dezvoltat un simţ în plus faţă de noi, normalii.
Totul este energie şi implicit vibraţie, chiar şi imaginarea unui gând.
Şi sunt demonstrate ştiinţific de ani buni:
http://danbraneanu.files.wordpress.com/2013/09/dr-levon-mirahorian-pionier-c3aen-domeniul-parapsihologiei-practice-bt.pdf
@emi
Eu nu am zis ca nu exista oameni cu puteri paranormale, ci ca exista multi tampiti care cred ca, daca invata niste exercitii spirituale de pe taraba new age, au si puteri paranormale.
ps. Daca ar fi asa, eu eram mort de mult, la cati idioti ma “ucid” cu puterile lor “vrajitoresti”.
Adam, întotdeauna cel care cumpără en-gross primeşte preţ mai bun.
Nu poţi spune că şi consumatorii casnici consumă en-gross pentru că la ei variaţiile sunt foarte mari nu numai zi-noapte ci şi în funcţie de lună şi anotimp. Din moment ce nu există predictibilitate şi contract pe en-gross… e mai greu cu preţul favorizant.
Tocmai ăsta este paradoxul, puterile folosite în scop negativ duc la frecvenţe tot mai joase, instinctuale, animalice, şi practic scad din pricina utilizării în favoarea sentimentelor de joasă frecvenţă.
Îţi poţi creşte “puterile” doar utilizându-le în scopuri de înaltă frecvenţă, spirituale, adică tot ce ţine de dragoste şi respect pentru orice celulă care te înconjoară.
Adam, nu toate ideile new age sunt bune, după cum nu toate sunt proaste. Citeşte te rog frumos fragmentul de mai jos, şi în afară de stilul uşor straniu, nu cred că vei găsi ceva cu care să nu rezonezi.
http://eusuntvictor.wordpress.com/2012/02/01/cele-sapte-mari-iluzii-umane-despre-dumnezeu/?relatedposts_hit=1&relatedposts_origin=1107&relatedposts_position=0
Sari peste introducere dacă nu o înţelegi şi te stresează…
Şi uite sensul “creşterii puterilor”:
http://eusuntvictor.wordpress.com/2012/02/03/cele-opt-schimbari-ale-iluminarii/
@emi
Discursurile astea ma plictisesc groaznic. Pretiozitati si truisme.
Nu am nevoie de vorbaria diareica si pompoasa a astora ca sa-l simt pe Dumnezeu. Si nici sa descopar cine sunt eu sau ce puteri am.
Adam,
Îmi cer scuze pentru că te-am deranjat!
În general cărţile sunt “vorbaria diareica si pompoasa” pe diverse teme, tu însă nu rezonezi cu tema. Greşeala mea că nu am evaluat corect interesul tău.
Acum e clar, acest scandal e dovada clara cum ca sefii SPP, STS, SRI, CSM, DNA, Parchetul General, DIICOT in toti acesti ani de cand Basinescu e presedinte au tinut si tin de sase tocmai ca Traian si Mircea cu fii si fiicele sa poata fura nestingheriti atat din averea statului dar si din averea persoanelor particulare fie ele chiar si clanuri interlope tiganesti. Morar, Kovesi, Haineala, Opris, Maior… sunt o parte din angajatii statului care au devenit in fapt locotenetii personali platiti din banii contribuabililor pentru a tine de sase mafiotului ajuns din pacate si presedinte de tara.
Si nu poate fi uitat “generalul” Oprea, seful mafiei personale a lui Nastase, a lui Basescu, si acum a lui Ponta.
Articolul “Mandatul Presedintelui Romaniei in exercitiu urmeaza sa se incheie la 10 februarie 2015 (= 20 decembrie 2014 + 52 zile)” (I) – (VI), pe:
http://ascunzisuri-constitutionale.eu
http://www.stiripesurse.ro/cine-sunt-adevaratii-fondatori-ai-grupului-lui-tariceanu-fosti-sefi-de-servicii-secrete/
Serviciile sustin alt stapan?
Ponta cu Ghita………….
Tariceanu cu……………….
Ambele variante daca castiga,judecati cine va conduce tara?
@filip g
Ca intotdeauna, e o lupta intre factiunile Serviciilor. Iar politicienii sunt niste marionete.
@emi
Nu m-ai deranjat, dar nu inteleg cum poti citi plicticoseniile alea. Si care e plusul de cunoastere sau de revelatie, fiindca sunt numai truisme, banalitati.
Cei 280.000 de euro cu care Ioana Basinescu a platit o parte din terenurile cumparate la Nana provin de la Bercea Mondial. De aceea Traian tace ca un peste in apa vis-a-vis de acest caz, el fiind chiar capul capilor escrocilor si bisnitarilor din Romania ajuns din pacate si presedinte de tara.
@VV
La modul general sunt incantat de evolutiile politice.Retragerea de la guvernare a fost o miscare geniala care a pus liberalii in centrul agendei publice ,PNL devenind placa turnanta a scenei politice cel putin pana la prezidentiale.
Rezultatul alegerilor a dus la un esec major al PMP si implicit al strategiei lui TB .M.Diaconu s-a dovedit un actor politic mai tare decat basescu,serviciile si sacul de bani investit in scopul supravietuirii politice a basistilor.
Sunt convins ca jocurile politice parsive prin care basistii incearca sa supravietuiasca intr-o modalitate oarecare prin asa zisa fuziune PNL-PDL cu implicarea basistilor din PPE vor suferi si ele un esec total.
Blaga presedintele “noului PNL” este o ipoteza ridicola.Numai cei mai cretini politicieni isi pot imagina ca electoratul liberal va vota o formatiune numita PNL in care Boc, Videanu, Berceanu, Macovei, Igas,Ialomiteanu etc vor ocupa pozitii de frunte si ca un candidat oarecare(Johannis sau altcineva) suspect ca il va numi pe “fosila politica” TB premier va primi votul simpatizantilor actualului PNL.
Un PNL cu aceste javre basiste in interior ar fi exact ca lupul din poveste imbracat in bunicuta .Pe cine cred ca vor putea pacali? Pe ei insisi se pacalesc acesti “tembelici”.
Modalitatea jalnica,ilegitima,nestatutara prin care Crin a incercat sa promoveze initiativele lui(bune la modul general) le condamna la esec si a dat legitimitate initiativei lui Tariceanu care initial nu avea sanse.
Exprimarea lui Norica Nicolai despre aceste “golanii” este edificatoare.
Eu o vad pe Norica un candidat puternic la congresul PNL.
“Meciurile” politice romanesti sunt mai interesante decat cele din Brazilia.
http://www.gandul.info/puterea-gandului/tariceanu-un-liberal-cu-stofa-de-tradator-12746856
E bine ca totusi vad si altii ceea ce noi am vazut de mult si comentat aici pe blog.
Sa prevezi fapte ce inca nu s-au intamplat e intuitie.
@VV
Tradatori ai PNL sunt cei care incalca flagrant Statutul Partidului
F. corecta pozitia d-lui Daniel Barbucare a aderat la grupul Tariceanu in baza art 16 din statutul PNL.El vrea sa ramana liberal in timp ce unii liberali vor sa-si schimbe doctrina politica prin parasirea ALDE din statut si aderarea nestatutara la PPE,ceeace dpdv statutar ireprezinta pierderea calitatii de membru PNL.Barbu respnge deturnarea abuziva a PNL spre o alta doctrina si alt partid( Popular).
Articolul 16
1) Calitatea de membru al Partidului Naţional Liberal se pierde prin:
c) aderarea la sau susţinerea publică a unui alt partid sau a unei alte doctrine politice;
@VV
Demisia d-lui Tariceanu a fost o greseala cu ocazia iesirii de la guvernare ,dar a devenit acum un gest vizionar legitim in lumina initiativelor ilegitime si nestatutare promovate de Crin si Johannis.
@tiberiu
Cred ca tu habar nu ai de doctrina PNL.
@tiberiu
Demisia lui Tariceanu a fost un act suicidar. Daca ramanea cu mintile acasa si nu imprastiate pe biroul lui Ponta, Tariceanu avea sansa sa redevina presedintele PNL. Dar asta arata totala lui lipsa de viziune si de intelegere a realitatii, precum si orbirea data de un ego gonflat, din care a disparut responsabilitatea fata de destinul acestui partid.
Cele mai importante lupte sunt cu noi insine, nu cu ceilalti. Tariceanu a pierdut aceasta lupta, dovedind un infantilism egoist si marsav.
adam
Baietica iti pierzi vremea debitand bazaconii.Inteleg ca ai sarcina de serviciu si te compatimesc pentru sarcina ingrata.
1)Doctrina liberala am vazut-o la lucru in perioada guvernarii Tariceanu 2007-2008
2)Doctrina pedista-basista am vazut-o la lucru in guvernarea BaSecu-Boc in 2010-2012
3)Doctrina PPE -ista am vazut-o la lucru la referendum in 2012 prin comportarea abuziva ,sfidatoare,antiromaneasca si antidemocratica a lui Barosso,Reading si Merkel.
Deci mai slabeste-ma !
@VV
Dar de ce tineati asa degetele alea doua? 
Super poza!
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10469683_311714332320589_583011924544243676_n.jpg
@emi o sa descopere vreo mudra.
Zona celor doua degete masate corespunde ochilor, energizeaza ochii.
Dar poate fi si o muscatura de tantar…
@emi
@Adam Mares,
inca mai pledezi pentru cauze pierdute?
E clar ca nu poti castiga cand concurezi alaturi de VV .
Bravo emi!
Filip G.
Nici eu la varsta lui Adam nu aveam rabdare sa privesc in profunzimea lucrurilor. Adam nu pricepe ca de fapt concureaza cu el insusi. VV este doar “oglinda” in care se recunoaste partial…
@filip g
@emi
Cat de putin intelegeti si cat de putin ma cunoasteti! Daca as fi concurat cu VV, cum de mi-ar fi fost drag? De cate ori nu l-am laudat? De cate ori nu i-am aratat calitatile?
Si pentru ce sa concurez?!
@Adam Mares.
pentru FANE!
Prin 92 mergeam l-a Bucuresti sa-mi fac prima proteza.In Gara de Nord era o asiatica,eu eram cu sotia.
-Draga sotie eu merg sa-i ating mana sa vad cum e pielea unei asiatice?!?
-E totusi o straina,cum interpreteaza gestul tau?
Bariera era cele 2 carje,cum era interpretat gestul meu?
Cu timpul am depasit multe bariere si prejudecati……..
Am avut totusi la scurt timp o satisfactie,am ajuns in bratele unor studente.Era prima proteza,invatam sa merg din nou .Eram un mutant cu carje si picioare.In nebunia mea voiam sa merg cu scarile rulante l-a metrou.Avand carjele sub brat la urcarea scarilor ,am fost aruncat pe spate in bratele unor studente.Multumesc si azi fetelor,au inteles faza si m-au ajutat sa trec peste penibilul moment.
Deci VV are multi ASI,multe admiratoare.Cum e un familist convins si un bun dipomat
@filip g
Sa fie sanatos! Eu vad mai mult decat altii/altele si iti spun absolut sincer ca nu-l invidiez deloc.
Pe mine nu m-a interesat niciodata numarul admiratoarelor, ci calitatea lor. Iar din acest punct de vedere, stau excelent.